Dedektiflik Büroları Ankara | Özel Dedektif Ankara - Dedektiflik Büroları Ankara

Şirket Araştırma ve Genel Analiz

Şirket Araştırma ve Genel Analiz Ankara

Günümüzde globalleşen dünya ekonomisinde artık ülkeler ayrımı kalkmış uluslar arası şirketler kar gördükleri ve kar düşündükleri birçok alanda, sektörde  ve ülkede yatırım planlamaktadırlar.  

 

Ortaklık düşünen firmalar bu düşüncelerini icraata geçirmede bir takım sıkıntılarla karşılaşabilmektedirler.  Ortaklık kurmak istedikleri şirketlerin kendilerine sunulan ekonomik verileri gerçekle bağdaşmayabilmektedir. Firmalarının ekonomik verileri olumlu görünürken aslında olumsuz çıkabilmektedir.  Bankalardan çekleri dönmüş olabilir, firma sahiplerinin dolandırıcılıktan sabıkaları olabilir. Bankalara büyük miktarda ödenmemiş kredi borçları olabilir veya piyasaya büyük miktarda borçları olabilir.

 

Bu şirketler hakkında detaylı dedektiflik araştırması gerekmektedir. Lütfen özel dedektiflik hizmetleri için ödeyeceğiniz  ücretleri gözünüzde büyütmeyin çünkü öteki tarafta kaybedeceğiniz milyonlara euro larınız vardır.

 

Zabata dedektiflik bürosunun yapacağı detaylı risk analizi ile ortaklık kuracağınız firma ile ilgili artık daha sağlıklı karar verebileceksiniz.